LESROOSTER 2023/2024
Hieronder staat het lesrooster. In verband met de spreiding over de verschillende uren raden wij aan, bij interesse voor één van de lesuren, eerst even contact op te nemen met Annelou Heyink via info@odin92.nl. Zij kan vertellen in welk lesuur nieuwe leden het beste terecht kunnen. De schuingedrukte lessen zijn alleen toegankelijk voor leden die geselecteerd zijn door de leiding.
Dag en tijd | Lesgroep | Locatie | Leidster |
Maandag | |||
17.30 - 18.30 | Techniek* | Danszaal IISPA | Amy |
18.30 - 19.30 | Groep 6/7 | Danszaal IISPA | Amy |
19.30 - 20.30 | Dancepower | Danszaal IISPA | Nimué |
20.30 - 22.00 | B t/m 19 | Danszaal IISPA | Femke |
17.30 - 18.45 | Showdance t/m 19** | MFA Eninver | Birgit |
18.45 – 19.45 | Groep 7/8 | MFA Eninver | Éowyn |
20.15 - 21.45 | C/B20+ | MFA Eninver | Amy |
Dinsdag | |||
17.00 – 18.00 | Groep 2/3 | Danszaal IISPA | Annelou |
18.15 – 19.15 | Damesgym | Danszaal IISPA | Tonnie |
19.15 – 20.15 | 25+ basis | Danszaal IISPA | Jolise |
20.15 – 21.15 | Jazzdans gold | Danszaal IISPA | Jolise |
18.00 – 19.00 | Puur | Willem de Clercqstraat | Femke |
19.00 – 20.30 | Vivencia | Willem de Clercqstraat | Femke |
20.30 – 21.45 | B 20+ | Willem de Clercqstraat | Femke |
19.00 – 20.00 | 15+ | MFA Eninver | Noor |
Woensdag | |||
16.00 – 17.00 | Groep 0/1/2 | Danszaal IISPA | Nimué |
17.00 – 18.00 | Groep 4/5 | Danszaal IISPA | Éowyn |
18.00 – 19.30 | C t/m 13 | Danszaal IISPA | Jasmijn |
19.30 – 20.30 | Klas 1/2/3 | Danszaal IISPA | Jasmijn |
18.00 – 19.30 | B t/m 13 | Catharina van Renneslaan | Annelou |
19.30 – 21.00 | B t/m 16 | Catharina van Renneslaan | Annelou |
19.30 – 20.30 | 25+ gevorderd | Willem de Clercqstraat | Doreen |
20.30 – 21.00 | 25+ gevorderd extra | Willem de Clercqstraat | Doreen |
Donderdag | |||
17.00 – 18.00 | Groep 3/4 | Danszaal IISPA | Ashley |
18.00 – 19.00 | Groep 5/6 | Danszaal IISPA | Ashley |
19.00 – 20.00 | Groep 7/8 | Danszaal IISPA | Kirsten |
18.00 – 19.00 | Klas 1/2/3 | MFA Eninver | Lotte |
19.00 – 20.30 | C t/m 16 | MFA Eninver | Lotte |
20.30 – 21.30 | 17+ | Willem de Clercqstraat | Birgit |
Vrijdag | |||
16.00 – 17.00 | Groep 0/1/2 | Danszaal IISPA | Roos |
17.00 – 18.00 | Groep 3/4 | Danszaal IISPA | Roos |
17.30 – 18.30 | Techniek* | Catharina van Renneslaan | Birgit, Amy, Hannah, Noor |
18.30 – 19.45 | Showdance t/m 13** | Catharina van Renneslaan | Hannah |
Zaterdag | |||
9.30 – 10.30 | D t/m 9 | Danszaal IISPA | Amy |
10.30 – 11.45 | D t/m 13 | Danszaal IISPA | Amy |
* Lees hier meer informatie over de technieklessen.
** Lees hier meer informatie over de showdance lessen.