Kerstactie: kleurplaten

  • 24 december 2020

Omdat de feestdagen wat anders verlopen dan andere jaren wilden onze dansers en danseressen dit jaar ook iets doen voor de bewoners van de Titus Brandsmahof. Al onze leden konden op een kleurplaat de kerstboom versieren. Vergezeld van een persoonlijke groet waren deze tekeningen bedoeld als lichtpuntje voor bewoners die het moeilijk hebben, die in deze dagen hun dierbaren moeten missen. Dat onze leden meer kunnen dan alleen dansen bleek uit het grote aantal leden dat hieraan heeft meegedaan en ondanks het plotselinge stoppen van de lessen zijn alle kleurplaten verzameld.

Op woensdag 23 december gingen Zoë en Romy uit groep 2/3, samen met juf Amy, naar de Titus Brandsmahof om de tekeningen te overhandigen. Vanwege alle maatregelen vond de overhandiging aan medewerker Martin Biemans buiten plaats. Hij zal ervoor zorgen dat de tekeningen op de juiste plaats, bij de bewoners terecht komen.