Sponsor jij een stukje van onze jubileumtaart?

  • 30 maart 2017

Zoals jullie weten is 2017 ons jubileumjaar: we bestaan 25 jaar! Dat feestje willen we graag met al onze leden vieren, vandaar dat we dit jaar veel jubileumactiviteiten organiseren. Eén van de hoogtepunten is de uitvoering op 15 juli. Maar wat is een feestje zonder taart? Om de uitvoering financieel mogelijk te maken plaatsen we de komende maanden, tot de uitvoering, een sponsortaart op Facebook. Particulieren en bedrijven kunnen een stukje van deze taart sponsoren en zo een financiële bijdrage leveren. Op Facebook wordt dan jullie naam of logo op de taart vermeld (uiteraard is anoniem sponsoren ook mogelijk). Tijdens de uitvoering komen alle sponsoren goed zichtbaar op een poster in de foyer van het Theaterhotel. Mooie reclame voor jullie en voor ons een mogelijkheid om de uitvoering écht een feestje te maken. Alle bedragen zijn welkom, met elke euro kunnen wij leuke dingen doen. Het gaat om een fictieve taart, dus je hoeft niet bang te zijn dat de banketbakker ineens op de stoep staat.

Wil jij een bijdrage leveren en onze leden een onvergetelijke jubileumuitvoering bezorgen? Stuur dan een mail naar Denise Kroese via denise@odin92.nl en maak het gewenste sponsorbedrag over op ons rekeningnummer NL53ABNA0594330246 t.n.v. ODIN ’92 onder vermelding van “sponsoring jubileumtaart” en de (bedrijfs)naam. Mailen is belangrijk, want anders weten wij niet welke naam we op de taart moeten vermelden. Bedrijfslogo’s kunnen ook via de mail naar Denise gestuurd worden. Alvast heel erg bedankt voor jullie bijdrage! Ook voor vragen over deze actie kun je via e-mail contact opnemen met Denise Kroese.