Online lessen volop in gang

  • 22 januari 2021

ODIN ’92 biedt sinds de tweede lockdown online danslessen aan. Om zoveel mogelijk te kunnen bieden aan onze leden wordt het originele lesrooster aangehouden en krijgt iedereen les van zijn of haar eigen leidster. De 30 dansgroepen krijgen nu hun les via een live videoverbinding en kunnen in hun keuken, woonkamer, slaapkamer of zolderkamer mee dansen. Zo kunnen onze leden toch in beweging blijven en plezier hebben in het dansen. Oudere groepen krijgen bijvoorbeeld workouts om hun lenigheid, conditie en kracht bij te houden. Jongere groepen kunnen meedoen met leuke dansjes en spelletjes. Inmiddels zijn er al veel lessen op deze manier gegeven en biedt het een goed alternatief in deze coronatijd. Natuurlijk hopen we zo snel mogelijk weer gewoon in de gymzaal te kunnen dansen en iedereen weer écht te zien. Maar voor nu gezondheid voorop en zo veel mogelijk thuis in beweging blijven.

Ben je nog geen lid en lijkt het jou ook leuk om online dansles te volgen in je eigen woonkamer? Mail dan naar info@odin92.nl voor de mogelijkheden.